SPRAWDŹ NASZE PROMOCJE

PYTANIA? ZADZWOŃ!

Szyny na haluksy są znane od lat. To jedno z podstawowych urządzeń do domowej rehabilitacji palucha koślawego. Zmniejszają ból halluxa, korygują ustawienie palców nachodzących na siebie i przeciwdziałają powiększaniu się deformacji. W zależności od tego, czy problem haluksa dotyka jednej lub obu stóp w ofercie znajdują się szyny pojedyncze, uniwersalne lub dedykowane dla każdej ze stóp. Dla osób aktywnych przeznaczone są ruchome, które można stosować podczas codziennych domowych obowiązków, oraz modele dla osób, które preferują korekcję podczas snu lub odpoczynku. Tu wybierzesz aparat na haluksy zgodny z Twoim stylem życia.

Szyna korekcyjna MARCIN – orteza na haluksy

Dostępne w wersji na lewą oraz prawą stopę szyny na haluksy MARCIN to rozwiązanie powszechnie wykorzystywane już od kilku dekad w niwelowaniu bólu oraz korygowaniu zdeformowanych palców kończyn dolnych.

Popularność tego produktu tak naprawdę nie dziwi – ze względu na bardzo proste zastosowanie, estetyczny wygląd, a także wygodę użytkowania, orteza palca jest uniwersalnym narzędziem wspierającym wybraną terapię. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się różne warianty, co ułatwia zamówienie najbardziej dopasowanej do indywidualnych potrzeb opcji. Należy jednak pamiętać, że wybór powinien być podyktowany stopniem zaawansowania deformacji. Poszukując rozwiązania dla siebie, warto zwrócić uwagę między innymi na propozycje zawierające specjalną gumę do ćwiczeń. Ekspander to dodatek, który pomaga m.in. w odbudowywaniu prawidłowej struktury mięśni. Decydując się na oferowany w tej kategorii produkt należy użytkować go zgodnie ze wskazaniami. Zapraszamy do złożenia zamówienia na wyroby stworzone z myślą o komforcie Twoich stóp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl