SPRAWDŹ NASZE PROMOCJE

PYTANIA? ZADZWOŃ!

Kliny / Separatory na haluksy

 

 

W zależności od etapu choroby sprawdzą się inne metody leczenia. W początkowej fazie problemów z  paluchem koślawym oraz nachodzącymi na siebie palcami polecamy separatory na haluksy. Są to międzypalcowe kliny, które przyniosą ulgę w bólu, zwiększą komfort chodzenia oraz przywrócą prawidłowe ustawienie stopy. By kliny przyniosły pożądany skutek, należy je odpowiednio dobrać do fazy deformacji.
Dzięki temu będą nie tylko skuteczne, ale też wygodne. Komfort noszenia jest w tym przypadku bardzo ważny, ponieważ separatory na haluksy należy nosić nie tylko w trakcie odpoczynku, ale przede wszystkim podczas chodzenia. W zaawansowanej fazie haluksa warto połączyć użytkowanie klinów wraz z szyną na haluksy, która ma większą siłę odwodzenia palucha.


W asortymencie posiadamy ogromny wybór klinów międzypalcowych. Zostały one zaprojektowane tak, by nie tylko pomagały zlikwidować haluksy w początkowej fazie, ale także po to, by zapobiegać ich powstaniu. Co więcej, można je nosić nawet do odkrytego obuwia – modele w z pierścieniem i kryształem skutecznie odwrócą uwagę od wstydliwego problemu.

 

Separator na haluksy – klin międzypalcowy

Każdy klin żelowy prezentowany w tej kategorii opracowano z myślą o funkcjonalności oraz komforcie użytkowania. W rezultacie uzyskano optymalną, współpracującą z kształtem stóp formułę, a osoby cierpiące na schorzenia wynikające m.in. z noszenia za ciasnego obuwia o nieanatomicznym kształcie, zyskały narzędzie sprzyjające walce z nieprzyjemnymi dolegliwościami. Oferowane międzypalcowe separatory na haluksy produkowane są z wysokiej jakości materiału - miękkiego żelu silikonowego – przez co nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że materiał ten jest wytrzymały oraz higieniczny, a wykonane z niego elementy łatwo utrzymać w czystości. Dodatkowo, ich kształt sprawia, że mogą być noszone do właściwie każdego typu obuwia, co pozwala na kontynuowanie terapii również poza domem. Jeżeli więc poszukujesz wsparcia z deformacjami w obrębie stóp, to koniecznie przyjrzyj się prezentowanym w naszym katalogu akcesoriom – serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl