PYTANIA? ZADZWOŃ!

CZY MOŻNA USUNĄĆ HALUKSA W 14 DNI?

0
CZY MOŻNA USUNĄĆ HALUKSA W 14 DNI?

CZY MOŻNA BEZOPERACYJNIE USUNĄĆ HALUKSA W 14 DNI?

 

W tym wpisie chcielibyśmy ostrzec przed rosnącą lawinowo liczbą reklam i komunikatów niezgodnych z zasadami uczciwej konkurencji - gwarantujących całkowite usunięcia haluksów w 14, a nawet w 7 dni

Usunięcie haluksa jest możliwe nawet w ciągu jednej godziny, ale tylko w wyniku interwencji chirurgicznej. Żaden aparat nie jest w stanie całkowicie zlikwidować haluksa ani w 7, ani w 14, ani w 30 dni! To po prostu niemożliwe. Nie dajmy się zwieść obietnicom nie do spełnienia.

Zachowajmy szczególną ostrożność, widząc następujące komunikaty reklamowe:

  • Gwarantowane rezultaty w 7, 14 czy 30 dni
  • Zdjęcia „przed” i „po” ukazujące zanik deformacji (to niestety efekt działań grafika, lub użycia zdjęć pacjentów po operacjach)
  • Wymuszanie na Kliencie podjęcia decyzji o zakupie pod presją (np. taką promocję otrzymuje 1 na 100, oferta ważna tylko do północy)

Pamiętajmy, zawsze przed zakupem warto sprawdzić:

  • opinie na temat aparatu (najlepiej z różnych źródeł!),
  • jak długo aparat jest na rynku?
  • czy aparat jest wyrobem medycznym?
  • czy aparat dostępny jest w aptekach i sklepach medycznych, czy tylko w sprzedaży wysyłkowej?

Aparaty na haluksy polecane są przede wszystkim w PROFILAKTYCE, jak również w początkowym i średniozaawansowanym stadium palucha koślawego. Mają działanie przeciwbólowe, a ich głównym zadaniem jest powstrzymanie rozwoju wady.

Wśród aparatów dostępnych na rynku niektóre realizują te zadania lepiej, inne gorzej, ale ŻADEN Z NICH NIE USUNIE CAŁKOWICIE HALUKSA.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl