PYTANIA? ZADZWOŃ!

O firmie NEURON

O FIRMIE NEURON - PRODUCENCIE I DYSTRYBUTORZE SPRZĘTU ORTOPEDYCZNEGO

 

Firma NEURON, będąca właścicielem marki MARCINSTOPHALUKSOM, FOOTLOVE oraz HALLUBOX,  istnieje od 1985 roku. Jej pomysłodawcą, założycielem i koordynatorem jest mgr rehabilitacji, psycholog Jacek Jędrzejczak, a dyrektorem generalnym Regina Rudnicka. Długoletnia obecność na rynku oraz wszechstronny rozwój i doświadczenie pozwoliły nam na specjalizację w wielu obszarach ortopedii i rehabilitacji. Współpracujemy z największymi hurtowniami farmaceutycznymi, a odbiorcami naszych produktów są sklepy medyczno- rehabilitacyjne w Polsce oraz za granicą. 

Jesteśmy między innymi liderem w sprzedaży produktów na haluksy. Jako pierwsi stworzyliśmy prototyp aparatu na haluksy, który opatentowaliśmy w 1986 roku pod nazwą aparat MARCIN. Mając duże doświadczenie i wiedzę, staramy się polecać naszym Klientom również inne, sprawdzone produkty na haluksy oraz do pielęgnacji stóp. W naszej ofercie znajdują się: szyny, separatory, specjalne skarpety, buty po operacji haluksa, a także produkty wspomagające.

Firma NEURON jest również właścicielem sieci sklepów medyczno-rehabilitacyjnych na terenie Warszawy oraz sklepu online www.neuron.waw.pl, w których można zakupić nie tylko nasze produkty, ale także czołowych producentów sprzętu ortopedycznego z całego świata. W sklepach NEURON profesjonalną pomocą służą wykwalifikowani fizjoterapeuci.

Zaufaj nam i postaw na sprawdzoną markę.

Zapraszamy do ciekawej lektury o początkach powstania firmy NEURON oraz o tym jak zrodził się kultowy aparat na haluksy MARCIN

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl