Aparat na haluksy MARCIN PRAWY Blue, na prawą stopę, 1 szt.
Opis
KULTOWY APARAT NA HALUKSY - MARCIN - PRODUKOWANY OD 1985 r.
NA PRAWĄ STOPĘ - W KOLORZE BLUE
Profesjonalny wyrób medyczny stosowany do zapobiegania i leczenia palucha koślawego oraz w rehabilitacji pooperacyjnej.
Aparaty korekcyjne MARCIN jako jedyne aparaty korekcyjne na haluksy w Polsce otrzymały prestiżową nagrodę Laur Eksperta.
Aparaty MARCIN jako pierwsze na świecie aparaty korekcyjne na haluksy, zostały opracowane i opatentowane przez firmę NEURON w 1985 roku, a znak towarowy zastrzeżony.
Aparaty te, dostępne na rynku od kilkudziesięciu lat, zyskały uznanie wśród użytkowników jak i specjalistów. Używanie aparatów nie jest kłopotliwe i wykazuje dużą skuteczność w leczeniu i zapobieganiu haluksom poprzez utrzymywanie palca w skorygowanej pozycji.
Aparaty MARCIN zostały wyprodukowane w Polsce wyłącznie z komponentów pochodzących od polskich producentów.
KIEDY PROBLEM HALUKSA DOTYCZY PRAWEJ STOPY
Aparat korekcyjny MARCIN pomaga w łagodzeniu bólu i zatrzymaniu rozwoju wady. Może być używany zarówno w trakcie snu jak i wypoczynku. Nie należy w nim chodzić.
Aparat ten, w przeciwieństwie do aparatów, w których można chodzić, umożliwia silniejsze odwodzenie palucha, przez co jego skuteczność jest znacznie większa.
W aparacie zastosowano elementy z naturalnej skóry, dzięki czemu aparat jest trwały i bezpieczny.
Aparat korekcyjny MARCIN na PRAWĄ stopę
Zalecenia: użytkowanie aparatu należy rozpocząć od jednej godziny w ciągu dnia, stopniowo wydłużając czas noszenia. Skuteczność i siła korekcyjna aparatu zależy od siły naciągnięcia rzepu – zaleca się więc STOPNIOWE jej zwiększanie.
Przeciwwskazania: nie stosować bezpośrednio na zranienia, otarcia i obrzęki; zaleca się konsultacje lekarskie w przypadku cukrzycy, zaburzeń krążenia i chorób stóp.
Rozmiar: uniwersalny
Zawartość opakowania:
- aparat na prawą stopę – 1 sztuka w kolorze niebieskim
- instrukcja użytkowania
Kupując otrzymujesz:
APARAT KOREKCYJNY NA HALUKSY MARCIN NA PRAWĄ STOPĘ w kolorze NIEBIESKIM
Zapraszamy na inne nasze aukcje i do zapoznania się z całą rodziną aparatów MARCIN oraz atrakcyjnymi zestawami na obie stopy oraz innymi produktami wspierającymi walkę z haluksami.

Rada eksperta:
Rozpocznij użytkowanie od 2-3 godzin w ciągu dnia i stopniowo wydłużaj ten czas. Pozwól stopie przyzwyczaić się do aparatu. Na początku zbyt długie użytkowanie może powodować ból i dyskomfort.
Pamiętaj, że konsekwencja w działaniu to klucz do sukcesu. W wolnych chwilach wykonuj ćwiczenia, dzięki nim wzmocnisz mięśnie stóp.