PYTANIA? ZADZWOŃ!

O firmie

O FIRMIE NEURON - PRODUCENCIE APARATÓW NA HALUKSY

 

Firma NEURON, będąca właścicielem marki STOPHALUKSOM oraz FOOTLOVE,  istnieje od 1985 roku. Jej pomysłodawcą, założycielem i koordynatorem jest mgr rehabilitacji, psycholog Jacek Jędrzejczak, a dyrektorem generalnym Regina Rudnicka. Długoletnia obecność na rynku oraz wszechstronny rozwój i doświadczenie pozwoliły nam na specjalizację w wielu obszarach ortopedii i rehabilitacji. 

Jesteśmy między innymi liderem w sprzedaży produktów na haluksy. Jako pierwsi stworzyliśmy prototyp aparatu na haluksy, który opatentowaliśmy w 1986 roku pod nazwą aparat MARCIN. Mając duże doświadczenie i wiedzę, staramy się polecać naszym Klientom również inne, sprawdzone produkty na haluksy. W naszej ofercie znajdują się: szyny, separatory, specjalne skarpety, buty po operacji haluksa, a także produkty wspomagające.

Wszystkie produkty można zobaczyć i zakupić również w naszych stacjonarnych sklepach medyczno-rehabilitacyjnych znajdujących się na terenie Warszawy, gdzie pomocą posłużą wykwalifikowani fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Zaufaj nam i postaw na sprawdzoną markę!

Zapraszamy do ciekawej lektury o początkach powstania firmy NEURON oraz o tym jak zrodził się kultowy aparat na haluksy MARCIN

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl